VŠECHNO ZBOŽÍ MÁME SKLADEM


ZÁSILKY DOPRAVUJEME kurýrní službou PPL

 • Tvojí objednávku zpracujeme a vyexpedujeme ještě do 14.00 hod. téhož dne nebo den následující.
 • Zásilku zpravidla obdržíš následující pracovní den po expedici (dostanete potvrzovací email EXPEDOVÁNO)
 • Tzn., že Tvojí objednávku dostaneš do 48 hodin (negarantováno)

 


Svojí variantu dopravy si vybereš při procesu vyplňování zasilateských údajů:

 • PPL doručení do práce + dobírka = 115,-Kč ---- u objednávky nad 2000,- Kč ZDARMA
 • PPL doručení domů přes den + dobírka = 115,-Kč ---- u objednávky nad 2000,- Kč ZDARMA
 • PPL doručení domů přes den + platba předem = 95 ,-Kč ---- u objednávky nad 2000,- Kč ZDARMA
 • PPL doručení na Slovensko + dobírka = 250,-Kč ---- u objednávky nad 5000,- Kč ZDARMA ( platba v € - přepočet aktuálním kurzem )
 • ČESKÁ POŠTA - DOPORUČENÝ DOPIS + platba předem = 50,-Kč ---- u objednávky nad 2000,- Kč ZDARMA ( tato varianta lze pouze do max. velikosti obálky A4 ( 20cm x 30 cm ), VS je číslo objednávky. Lze takto posílat např. nášivky, 1-2 ks SPZ, malé cedule, přezky, magnety, max.2 trička atd.) Rozměry výrobků jsou uváděny v přímo v e shopu.

NOVINKA PPL : možnost platit dobírku kreditní kartou


Výhody PPL :

 1. RYCHLOST : Zboží Ti přivezou následující pracovní den od expedice objednávky ( dostaneš od nás potvrzenku e mailem ) buď do práce nebo domů , předem zavolají na Tvůj mobil, který jsi uvedl v objednávce. Jim také zaplatíš dobírku, je možné platit i kartou.
 2. OPAKOVANÉ DODÁNÍ : když Tě řidič PPL napoprvé nezastihne , zanechá písemnou zprávu a předání se opakuje následujíci pracovní den.
 3. CENA : dnes již těměř stejná jako u České Pošty

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. Odeslanou elektronickou objednávku považujeme za závaznou. Stornovat ji můžeš do 10.00 hod. následujícího dne na adrese info@route-66.cz nebo nejlépe na tel. 602 136 561
 2. Objednávky odesíláme každý den do 11.00 hod.
 3. Společně se zbožím obdržíš i daňový doklad. JSME PLÁTCI DPH. Všechny zásilky jsou pojištěny, v případě zjevného porušení nebo poškození zásilku nepřebírej - reklamace se řeší s odesilatelem.
 4. Slevu 10% poskytujeme na objednávky vyšší než 3.000,-Kč. ( s vyjímkou oblečení Chevrolet, Jeep , Sons of Anarchy, Kšiltovky, Filmové bundy )
 5. Věrnostní sleva 5 % : jsi náš pravidelný zákazník a nakoupil jsi již dohromady nad 3.000,-Kč ? Na každý další nákup Ti dáme slevu 5 %.  ( s vyjímkou oblečení Chevrolet, Jeep, Sons of Anarchy, Kšiltovky, Filmové bundy ).
 6. Zaregistruj se, aby Tě náš systém rozpoznal. Slevy v bodě 4. a 5. se nesčítají.
 7. Ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů souhlasíš s tím, aby naše firma zpracovávala Tvoje osobní údaje uvedené ve formuláři objednávky pouze pro účely konzultací, zasílaní objednávek, vyžádání informací.
 8. Garance vrácení peněz Pokud dodané zboží nesplní Tvoje očekávání , vrátíme Ti peníze zpět. Stačí nás pouze informovat e-mailem a dodané zboží nám poslat zpět (ne na dobírku ) vč. kopie daňového dokladu. Částku za zboží Ti obratem pošleme na účet, nebo poštou. Tato garance platí 30 dní od data Vašeho převzetí zboží.